Dziś jest: niedziela, 20 kwiecień 2014 r.
Znajdujesz się teraz: www.przedszkole-jadowniki.info /
I Brzeska Olimpiada Sportowa Przedszkolaków "Skrzaty na start"
20 październik 2013

„Skrzaty na Start” to hasło przyświecało 5-latkom z naszego przedszkola podczas udziału w I Brzeskiej Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaków zorganizowanej w hali sportowej brzeskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 przez radną osiedla Kościuszki-Ogrodowa Panią Marię Kądziołka, Dyrektor Przedszkola nr 4 w Brzesku Marię Obruśnik. Patronat objął  Burmistrz Brzeska.

Dzieci  w radosnej atmosferze prezentowały swoją szybkość, zwinność i skoczność podczas udziału w przygotowanych konkurencjach sportowych tj. np.: „przesyłanie paczki”, bieg sztafetowy, bieg przez obręcze, wyścig z piłeczką na drewnianej łyżce,  a także wyścig w kapciach dziadka, Przedszkolaki dzielnie i z ogromnym zaangażowaniem walczyły o zwycięstwo. Jako najmłodsi uczestnicy wykazali się niezwykłą odwagą  i wytrwałością w dążeniu celu za co serdecznie im gratulujemy.